* بدلیل دگرگونی های بسیار در پذیرش متقاضیان مهاجرت در تمامی کشورهای مهاجر پذیر تا برقراری یک سیستم قانونمند و قابل اتکا (بدون تغییرات سریع)در این کشورها از مشاوره معذوریم.    * بدلیل دگرگونی های بسیار در پذیرش متقاضیان مهاجرت در تمامی کشورهای مهاجر پذیر تا برقراری یک سیستم قانونمند و قابل اتکا (بدون تغییرات سریع)در این کشورها از مشاوره معذوریم.    * بدلیل دگرگونی های بسیار در پذیرش متقاضیان مهاجرت در تمامی کشورهای مهاجر پذیر تا برقراری یک سیستم قانونمند و قابل اتکا (بدون تغییرات سریع)در این کشورها از مشاوره معذوریم.    * بدلیل دگرگونی های بسیار در پذیرش متقاضیان مهاجرت در تمامی کشورهای مهاجر پذیر تا برقراری یک سیستم قانونمند و قابل اتکا (بدون تغییرات سریع)در این کشورها از مشاوره معذوریم  
 
درباره استرالیا:
  
جزیره استرالیا با بیست میلیون و ششصد هزار نفر جمعیت و 6/7 میلیون کلیومتر وسعت ( 25 برابر انگلستان ) در نیمکره جنوبی با آب و هوایی معتدل در شهرهای اصلی است .
75% مردم این کشور به زبان انگلیسی که زبان اصلی و رسمی این کشور است صحبت می کنند ، دیگر زبانها مانند ایتالیایی ، عربی و فارسی تا حدودی در مناطق خاص استفاده می شود .
  
حدودا 30 هزار نفر ایرانی در این کشور زندگی می کنند . استرالیا یک کشور جالب و چند ملیتی است و گوناگونی فرهنگی را تشویق می نماید و هر ساله جشنواره های مختلف جمعیتهای مهاجر در این کشور برگزار می شود .امروزه جشن بادبادکهای چینی و جشن عید نوروز در استرالیا شناخته شده است .
  
مهمترین شهر این کشور سیدنی با 5/4میلیون جمعیت یک شهر بندری و بسیار فعال است ، دومین شهر مهم استرالیا ملبورن با حدود 5/2میلیون جمعیت یک شهر فرهنگی است و تا حال چندین المپیک در این دو شهر برگزار شده است و سواحل زیبا و توریستی این جزیره مامن بسیاری از جانوران و گیاهان بومی است که در هیچ کجای دیگر یافت نمی شوند .
  
استرالیا دارای دانشگاههای ممتاز بسیاری مانند دانشگاه سیدنی ، ملبورن و غیره است .این کشور در رده بندی سایت معتبر www.internationalliving.com در سال 2007 دومین کشور جهان در میان 195 کشور بوده است .شاخصهای مورد ارزیابی شامل هزینه زندگی ارزان ، امنیت اقتصادی و شغلی ، بهداشت ، آموزش و پرورش ، فرهنگ و تفریحات سالم ، رفاه اجتماعی و آب و هوا و غیره بوده است ، این در حالیست که در همین سال کانادا رتبه 15 و انگلستان رتبه 22 را کسب نموده اند .
  
 
استرالیا کشوری مهاجر پذیر است و رسیدگی سریع به امور مهاجران و وجود بازار کار مناسب ، تسهیلات اعطایی از قبیل بیمه خدمات درمانی رایگان Medicare ، بیمه بیکاری و تحصیلات رایگان و انتخاب مهاجران از عموم متقاضیان و نه فقط تحصیل کرده های دانشگاهی و مهمتر از همه نداشتن مصاحبه این کشور را به تنها کشور مهاجر پذیر با شرایط بسیار ایده آل تبدیل کرده است .
  
در حال حاضر افرادی که دارای مدرک فنی و حرفه ای با سابقه کار مورد قبول هستند می توانند متقاضی مهاجرت به استرالیا باشند ، بخشی از این مشاغل شامل : نجاری ، نانوایی ماشینی ، مکانیکی ، تزئینات چی ، انواع رشته های برق ، خیاطی ، شیرینی پزی ، آرایشگری ، مکانیک جرثقیل ، نقاشی ماشین ، ابزار ساز ، لوله کش ، نصاب لوله گاز ، ماشین کار ، گچ کاری ، مبل دوزی و کاشی کاری و غیره است .
 
از میان گروه مهندسی این مشاغل در اولویت قرار دارند : مهندسی عمران ، معدن ، شیمی ، نفت ، مکانیک ، برق و غیره .
 
لازم به ذکر است که فاکتور سن و ... در این روند موثر است.
متخصصین آی تی و کامپیوتر در استرالیا  شناسایی صنعتگران فنی و حرفه ای در استرالیا   
  متخصصین آی تی و کامپیوتر در استرالیا  شناسایی صنعتگران فنی و حرفه ای در استرالیا   
        

 
100670 نفر تعداد بازدید کننده :  
چهارشنبه 21 اسفند 1393 آخرین بروز رسانی :