تبلیغات در سایت ایرانیان استرالیا
تبلیغات در سایت ایرانیان استرالیا
تبلیغات در سایت ایرانیان استرالیا

تبلیغات در سایت ایرانیان استرالیا

به گفته کارشناسان تبلیغات و بازاریابی ، تبلیغات بنری در ذهن بازدید کننده می ماند و اثر مهمی بر تصمیمات خرید وی می گذارد ، به گونه ای که هنگام خرید ، اولین برندی که به ذهنش میرسد ، برند دیده شده در تبلیغات است فقط کافیست تا آنها بنر شما را ببینید و برای چند لحظه به آن خیره شوند !‌

شما در تبلیغات خود ،‌ محدود به استفاده از تنها یک تصویر ثابت نیستید !‌ و میتوانید از انیمیشن ها (تصاویر فلش و گیفت)در بنرهای خود استفاده کنید تا یک تصویر ماندگار را در ذهن کاربر ایجاد کرده باشید

این نوع تبلیغات با استفاده از جمع آوری کوکی های مرورگر کاربر ،‌ می توانند به کاربران نوع خاصی از تبلیغات را با توجه به علایق آنها نشان دهند و این یعنی کاربر ،‌ تبلیغ چیزی را میبیند،که آن را دوست دارد !‌ علاوه بر آن ،‌جلوه های گرافیکی این بنرها می تواند کاربران زیادی را جذب و برند شما را در ذهن آنها حک نماید.

 

بنرها، پر استفاده‌ ترین شکل تبلیغات اینترنتی به شمار می‌آیند.تبلیغات بنری نقش بسزایی در افزایش قابلیت‌های تصویری نام‌ها و علائم تجاری دارند. مطابق گزارش تبلیغاتی فورستر، در شرایط یکسان، تبلیغات آنلاین تأثیر زیادی در مشهور شدن نام تجاری شرکت‌ها دارند. (تقریباْ حدود ۶۰ درصد)افرادی که ابزارهای تبیغات سنتی را برای محصولات خود مناسب نمی‌دانند، می‌توانند از تبلیغات بنری برای گسترش نام شرکت خود بیش‌ترین بهره را ببرند.دیدن تبلیغات بنری یک شرکت از سوی مشتریان، چه با کلیک بر روی آنها همراه باشد و چه نباشد، در معروف کردن نام شرکت با هزینه‌ای اندک، نقشی باور نکردنی دارد.

 

تبلیغات بنری در سایت ایرانیان استرالیا مناسب همه آژانس های مهاجرتی و مسافرتی که در زمینه ویزای استرالیا فعالیت می کنند و صرافی ها و وکیل های مهاجرتی استرالیا و کسب و کار ها و بیزینس های داخل استرالیا مناسب می باشد و توصیه می گردد.

تبلیغات شما به شکل بنر (عکس یا تصاویر متحرک و انیمیشن) در ابعاد مختلف در تمام نقاط سایت ایران استرالیا قرار می گیرد.

جهت مشاوره و تبلیغات در سایت , صفحه اینستگرام و کانال تلگرام ایرانیان استرالیا AustraliaIran.com با آدرس ایمیل زیر مکاتبه نمایید.

صفحه ایرانیان استرالیا در اینستاگرام: https://www.instagram.com/australiairan_com

کانال تلگرام ایرانیان استرالیا: https://t.me/AustraliaIran_com

info{@}australiairan.com
ارتباط در تلگرام: https://t.me/boursetrader_ir

 

مکان تبلیغ ابعاد بنر (پیکسل) هزینه یک ماه (دلار استرالیا)
بالای صفحه 90×700
70$
ستون کنار صفحه اصلی 250×300
60$
ستون کنار صفحه اصلی 130×280
50$
ستون کنار صفحات داخلی 250×300
30$
ستون کنار صفحات داخلی 130×280
25$
بین مطالب و پست ها 60×468
50$
هزینه طراحی بنر متحرک در 3 سایز
60$
هزینه طراحی بنر ثابت در 3 سایز
40$
استوری در اینستاگرام (یک روز) یک روز
50$
پست ثابت در اینستاگرام (دو هفته) دو هفته
200$
پست ثابت در کانال تلگرام (دو هفته) دو هفته 50$
تبلیغات در سایت ایرانیان استرالیا