معرفی چند نمونه از مشاغل خانگی در استرالیا

معرفی چند نمونه از مشاغل خانگی در استرالیا

معرفی چند نمونه از مشاغل خانگی در استرالیا

فروش آنلاین اجناس : اجناس نو و دست دوم را در سایتهایی مانند ebay, Gumtreeو… به فروش برسانید . با سرمایه این بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ دلار میتوانید چنین بیزنسی را شروع کنید .
بازاریابی شبکه ای : یک خط تلفن و یک موبایل با اینترنت و اعتماد به نفس و تجربه تنها چیزیست که نیاز دارید . به این دو سایت هم سر بزنید :

http://businessforhome.com

http://networkmarketingwatch.com

برنامه ریزی جشنها و مهمانیها (Party Planner): اگر تجربه اینکار را از ایران دارید ،‌خیلی به خود سخت نگیرید . میتوانید مجدد شروع کنید . این سایت میتواند ایده های خوبی به شما بدهد:

http://www.findthatpartyplanau.net

سالن زیبایی در منزل : این بیزنس برای خانمهای ایرانی ،‌بیزنسی آشناست . در استرالیا هم میتوانید از این طریق به کسب در آمد بپردازید . با دو تا ده هزار دلار میتوانید مقدامات لازم را در یکی از اتاقهای منزل خود محیا کنید . در فضای مجازی و روزنامه های محلی تبلیغات کنید و درآمد مناسبی برای خانواده خود داشته باشید .

سالن ماساژ (Massage Therapist): برای شروع اینکار نیاز به داشتن مدرک و دیدن دوره دارید . کار چندان مشکلی نیست با هزینه ای بین دو تا ده هزار دلار یک فضای مناسب در یکی از اتاقهای محل زندگی خود ایجاد کنید . دوره مربوطه را ببینید و شروع به تبلیغات کنید . به این دو سایت هم سر بزنید :

http://schoolofmassage.com.au

http://fitness.edu.au

مربی خصوصی بدنسازی(Personal Trainer): اگر مدرک و تجربه اینکار را دارید ،‌منتظر نمانید تا در یک سالن بدنسازی کار پیدا کنید . خودتان هم میتوانید با تخصیص یک اتاق بزرگ در منزل خود و تهیه تجهیزات لازم ،‌اینکار را شروع کنید . مطمئن باشید اگر خودتان اضافه وزن نداشته باشید ،و هزینه منطقی دریافت کنید ،‌گزینه بسیار خوبی برای اهالی محل خواهید بود و از بیزنس شما استقبال خواهند کرد .به این سایت هم سر بزنید :

http://fitness.edu.au

فروش وسایل در بازارچه های هفتگی : اگر امکان تهیه صنایع دستی یا خوراکیهای خاص را در خانه دارید ، ا زنظر فروش آنها نگران نباشید . شما میتوانید علاوه بر استفاده از امکانات فروش آنلاین ،‌به عرضه محصولات خود در بازارچه های هفتگی که در سراسر شهرهای استرالیا برگزار میشود بپردازید .صدها و شاید هزاران نفر از این بازارچه ها دیدن میکنند و فرصت خوبیست که محصوصلات خود را به فروش برسانید و بازاریابی کنید .از ساخت و فروش دو قلم زیر غافل نباشد : جعبه های تزیینی و صابونهای معطر و خاص !

نگهداری از کودکان در منزل : با دیدین دوره های مخصوص ،‌میتوانید تا ۴ کودک را در منزل خود نگهداری کنید و هزینه روزانه ۵۰ تا ۱۲۰ دلار برای هر کودک دریافت کنید . به لینک زیر مراجعه کنید برای اطلاعات بیشتر :

http://www.familydaycare.com.au/educator

آموزش موسیقی به کودکان .

مراقبت از حیوانات خانگی : اگر به حیوانات خانگی علاقه مند هستید . میتوانید بیزنس محلی نگهداری از حیوانات خانگی و یا به قدم زدن بردن آنها را شروع کنید .

خیاطی و تعمیرات لباس : به راه اندازی چنین بیزنسی به صورت محلی در منزل حتما فکر کنید . هزینه تعمیرات لباس و خیاطی در استرالیا بالاست . اگر در این بیزنس تبحر دارید و بتوانید رشد کنید ،‌درآمد خوبی در انتظار شما خواهد بود

 

همچنین ببینید

انواع کاور لتر رزرومه

رزومه نویسی بخش هشتم

انواع کاور لتر رزرومه برای مهاجرت از طریق مهارت، یکی از نیازهای اولیه، تهیه رزومه …