نوزاد ۲ ماهه و کودک ۷ ساله جدیدترین مبتلایان کرونا در استرالیا

طبق گزارش دولت استرالیا، دو کودک جزو جدیدترین موارد ابتلا به بیماری کرونا در این کشور هستند؛ تاکنون بیش از ۲۴۰۰ نفر در این کشور به کرونا مبتلا شده‌اند.

طبق آخرین گزارشات دولت استرالیا، شمار مبتلایان به ویروس کرونا در ایالت “نیو ساوت ولز” به هزار و 29 نفر رسیده است که از این تعداد، 500 نفر در حین سفر خارج از کشور مبتلا به این بیماری شده‌اند.

پایگاه خبری “SBS” نوشت، یک پسر دو ماهه و یک دختر 7 ساله جزو جدیدترین موارد ابتلا به این بیماری در ایالت نیوساوت ولز هستند.

“کری چنت” مقام ارشد درمانی ایالت نیوساوت ولز روز چهارشنبه اعلام کرد هر دوی این کودکان با افراد مبتلا به بیماری کرونا در تماس بوده‌اند.

تاکنون ویروس کرونا جان 7 نفر از ساکنان ایالت نیو ساوت ولز استرالیا را گرفته است.

“گلادیس برجیکلیان” نخست وزیر این ایالت از مردم خواست تا به طور جدی برای مقابله با این بیماری اقدام کنند؛ او اشاره کرد نیوساوت ولز در معرض یک شیوع بزرگ این بیماری است و باید از اشتباهاتی که برخی کشورها مرتکب شده اند پرهیز کند.

پارلمان نیو ساوت ولز شب گذشه مقرراتی را برای مقابله با شیوع ویروس کرونا به اجرا گذاشت.

طبق این مقررات جدید به پلیس این ایالت اختیار داده شده است تا افرادی که دستورالعمل‌های بهداشتی مربوط به جلوگیری از شیوع ویروس کرونا را رعایت نمی‌کنند، به خانه هایشان و یا بازداشتگاه منتقل کنند.

تاکنون 2 هزار و 423 نفر در کشور استرالیا به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

همچنین ببینید

کیت‌ تست کرونا در ۱۵ دقیقه در استرالیا

کیت‌های تست کرونا که در مدت ۱۵ دقیقه نتیجه آن مشخص می‌شود، به زودی در …