هر دو هفته یک بار ۵۵۰ دلار پرداختی بیشتر به دانشجویان استرالیا

دانشجویانی که در استرالیا به صورت تمام وقت در حال تحصیل هستند به فهرست تدابیر مشوق دولت استرالیا به دلیل کووید۱۹  اضافه شدند.

به گزارش اس بی اس فارسی، بیش از ۲۳۰ هزار دانشجو در استرالیا که به صورت تمام وقت در حال تحصیل هستند پس از قرار گرفتن در برنامه محرک دولت در رابطه با کروناویروس، مشمول افزایش پرداختی های رفاهی دولت استرالیا خواهند شد. این افراد هر دو هفته یک بار ۵۵۰ دلار بیشتر دریافت خواهند کرد.

دولت آقای اسکات موریسون نخست وزیر استرالیا در آخرین دقایق تصمیم گرفت تا آن دسته از دانشجویانی را که کمک پرداختی های موسوم به Austudy و Abstudy دریافت می کنند را نیز در بسته محرک اقتصادی خود که دوشنبه شب به تصویب مجلس رسید، اضافه کند.

ماتیاس کورمان وزیر دارایی تأیید کرد که این بسته مکمل مربوط به کروناویروس مشمول دانشجویان تمام وقت نیز خواهد شد. این در حالی است که هنوز مشخص نیست که آیا دانشجویان بین المللی واجد شرایط دریافت این کمک های دولتی خواهند بود یا خیر.

بیش از ۲۳۰ هزار دانشجو در استرالیا که به صورت تمام وقت در حال تحصیل هستند پس از قرار گرفتن در برنامه محرک دولت در رابطه با کروناویروس، مشمول افزایش پرداختی های رفاهی دولت استرالیا خواهند شد. این افراد هر دو هفته یک بار ۵۵۰ دلار بیشتر دریافت خواهند کرد.

پارلمان استرالیا در پاسخ به شیوع کرونا ویروس به تازگی دو بسته حمایتی به ارزش ۱۷/۶ میلیارد و ۶۶ میلیارد دلار را به تصویب رسانده است.

دولت استرالیا در یک لایحه جداگانه دیگر۴۰ میلیارد دلار دیگر برای هزینه های فوری و پیش بینی نشده در ارتباط با بیماری همه گیر کووید-۱۹ اختصاص داده است که احتمالاً باعث رکود اقتصادی در کشور خواهد شد.

همچنین ببینید

کیت‌ تست کرونا در ۱۵ دقیقه در استرالیا

کیت‌های تست کرونا که در مدت ۱۵ دقیقه نتیجه آن مشخص می‌شود، به زودی در …